Bathrobe

Vogëlushi juaj do të ndihet i ngrohtë dhe i sigurt në këtë rroba banjoje tërheqëse Jollein 1-2 vjet me veshë lepurushi. Përdorni rrobën pas notit, larjes ose në një mëngjes dembel të së dielës. Pëlhura e butë thith shpejt ujin dhe do ta mbajë fëmijën tuaj ngrohte. Fëmija juaj do të shkrijë shumë zemra me kapuçin e veshëve të lepurit dhe gjithashtu do t’i ndihmojë në tharjen e flokëve. Rroba është e pajisur me xhepa të mëdhenj, një akord dhe stufa shtypëse në mënyrë që rrobabanjoja të qëndrojë e mbyllur. Kjo veshje e mrekullueshme mund të futet në lavatriçe dhe në tharëse.

Karakteristikat:

Mosha: 1-2 vjet
Materiali: 100% pambuk
Lahet në 40 gradë
Përmasat: 75 x 85 cm
Certifikuar nga GOTS

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bathrobe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *